Vykreslení jízdní stopy do satelitní mapy okruhu

Vykreslení jízdní stopy do satelitní mapy okruhu

Co takhle porovnat vaše různé stopy a najít tu ideální nebo porovnat stopy více jezdců? Díky programu OFF CAMBER DATA a laptimeru UNIPRO 6005 UniGo žádný problém. Jediné, co k této funkci potřebujete je program Google Earth. Jak na to?

Pokračování tohoto článku »»»

Vlastní logo ve vašem UniGo

Věděli jste, že si můžete vaše UniGo přizpůsobit svému týmu, podvozku nebo čemu chcete? Že si do něj můžete nahrát logo, kterým vás bude zdravit při každém zapnutí? Jak na to? Čtěte dále.

Pokračování tohoto článku »»»

Představujeme OFF CAMBER DATA - jediný software pro analýzu dat v ČESKÉM JAZYCE

Představujeme OFF CAMBER DATA - jediný software pro analýzu dat v ČESKÉM JAZYCE

OFF CAMBER DATA je software pro analýzu dat v motorsportu. Jako jediný je dostupný v ČESKÉM JAZYCE. Pracuje výhradně s přístroji řady UniGo, ale dají se do něj importovat i data z přístrojů 6002/6003.

Nepostrádá žádné důležité funkce jako je zobrazení všech časů včetně teoretického kola a možností opravit kolo v případě minutí magnetické smyčky. Samozřejmostí je také zobrazení grafů s daty, které je možné rozfázovat až na 60 údajů za vteřinu. V grafech lze porovnávat neomezené množství kol od jednoho či více jezdců.

Pro každé ujeté kolo vám dokáže zobrazit minimální, maximální a průměrné hodnoty všech dostupných dat. V případě použití přístroje UNIPRO 6005 Unigo vybaveným integrovanou GPS dokáže vykreslit vaši závodní stopu každého kola s vysokou přesností, kterou pak můžete porovnat opět s neomezeným počtem dalších kol několika jezdců.

Umí toho ale mnohem víc. Stahujte a přesvědčte se sami. Samotný program již obsahuje data dvou jezdců, takže schopnosti a možnosti tohoto programu si můžete předem vyzkoušet. Jeho ovládání je velmi intuitivní nejen díky ČESKÉMU PŘEKLADU.

Pokračování tohoto článku »»»

Představujeme UNIPRO 6005 UniGo

Představujeme UNIPRO 6005 UniGo

Představujeme vám nejmodernější LapTimer a DataLogger v jednom od společnosti UNIPRO. UNIPRO 6005 UniGo je špičkový produkt s integrovaným přijímačem GPS signálu, dále s velkým displejem s možným podsvícením, jehož velké číslice jsou výborně viditelná i v těch nejtěžších závodních situací. Rozvržení displeje je zcela libovolné. Upozornit vás dokáže 5 plně programovatelných, vysoce svítivých LED diod. Jeho hlavní výhodou, díky které nemá na zdejším trhu konkurenci je kompatibilita s programem OFF CAMBER DATA, což je jediný software pro analýzu dat v ČESKÉM JAZYCE.

Pokračování tohoto článku »»»