Představujeme OFF CAMBER DATA - jediný software pro analýzu dat v ČESKÉM JAZYCE

Představujeme OFF CAMBER DATA - jediný software pro analýzu dat v ČESKÉM JAZYCE

OFF CAMBER DATA je software pro analýzu dat v motorsportu. Jako jediný je dostupný v ČESKÉM JAZYCE. Pracuje výhradně s přístroji řady UniGo, ale dají se do něj importovat i data z přístrojů 6002/6003.

Nepostrádá žádné důležité funkce jako je zobrazení všech časů včetně teoretického kola a možností opravit kolo v případě minutí magnetické smyčky. Samozřejmostí je také zobrazení grafů s daty, které je možné rozfázovat až na 60 údajů za vteřinu. V grafech lze porovnávat neomezené množství kol od jednoho či více jezdců.

Pro každé ujeté kolo vám dokáže zobrazit minimální, maximální a průměrné hodnoty všech dostupných dat. V případě použití přístroje UNIPRO 6005 Unigo vybaveným integrovanou GPS dokáže vykreslit vaši závodní stopu každého kola s vysokou přesností, kterou pak můžete porovnat opět s neomezeným počtem dalších kol několika jezdců.

Umí toho ale mnohem víc. Stahujte a přesvědčte se sami. Samotný program již obsahuje data dvou jezdců, takže schopnosti a možnosti tohoto programu si můžete předem vyzkoušet. Jeho ovládání je velmi intuitivní nejen díky ČESKÉMU PŘEKLADU.