Off Camber Data - verze 56

Tato aktualizace je malá, většinu změn nepoznáte, protože je v pozadí. Ale o jedné věci bychom se rádi zmínili – pro vás, kteří používáte UniBox bude tato aktualizace daleko víc užitečnější.

Pokračování tohoto článku »»»

Off Camber Data - verze 55

Opět pro vás máme další skvělou verzi programu OCD. Několik lidí nás o to žádalo a my jsme nyní hrdí, že jsme to konečně dokončili: Nastavitelné rozložení grafů. Díky této nové funkci si můžete řednastavit několik konfigurací grafu, například jeden pro rychlý přehled pro jezdce, další pro podrobnou analýzu některých zatáček a jeden pro ladění motoru. Díky tomu bude mnohem rychlejší dostat se k údajům, které potřebujete. 

Ale to není všechno.

Pokračování tohoto článku »»»

Kalendář závodů 2017

Přinášíme vám komplexní kalendář závodů pro příští sezónu. Postupně do něj budeme doplňovat všechny termíny, snad se vám tedy hodí :) První a všechny následně aktualizované verze najdete zde: www.uniprolaptimer.cz/2017.pdf (Termíny a místa českých závodů zatím nejsou oficiální)

UniGo v ČESKÉM JAZYCE

Laptimery UniGo (3005, 5005, 6005, 8005) nyní disponují českým jazykem. Jako jediné laptimery vůbec. Nejen tedy program Off Camber Datado PC, ale nyní i samotný přístroj UniGo komunikuje v češtině!

Pokračování tohoto článku »»»

Pohár AČR 1. závod - Cheb 22.-24.04.2016

První závod Poháru Autoklubu České republiky vyhráli jezdci s laptimery UNIPRO hned ve třech kategoriích:

EasyKart 60 mladí – Tobiáš Werner – 1. místo – Unipro 6005 UniGo
OK Junior – Dušan Kouřil – 1. místo – Unipro 6005 UniGo
Super ROK – Ondřej Kočka – 1. místo – Unipro 6005 UniGo
ROK – Dan Skočdopole –  2. místo – Unipro 6003